Automobilių stiklų tamsinimas

Kodėl verta tamsintis pas mus?

Norint, jog stiklų tamsinimas padėtų sukurti išskirtinį, solidų automobilio stilių ir komfortą vairuojant, verta kreiptis į profesionalus, kurie naudoja pritaikytą įrangą, įrankius bei medžiagas. Svarbu pasirinkti kokybiškas, neblunkančias plėveles, kurios pasižymi atsparumu subraižymui. Plėvelė gali būti tonuojama išimant iš durelių stiklus arba juos paliekant durelėse. Žinoma, kartais darbus atlikti daug paprasčiau išėmus stiklus, tačiau nenorint kažkaip įtakoti ar pakenkti automobilio dalims, sistemoms, geriau langus tamsinti jų neišimant. Darbuotojui atliekant langų tamsinimą neišimant stiklų, automobilyje turi būti patiestos medžiagos, neleidžiančias supurvinti ar sugadinti automobilio salono vidaus. Profesionaliai atliktas langų tamsinimas suteikia galimybę iškart atidaryti, uždaryti langus. Norimą automobilio išvaizdą ir galutinį rezultatą padeda sukurti skirtingos plėvelių rūšys: plėvelę galima pasirinkti pagal spalvą, atspalvį, laidumą šviesai.

Mieste galima pamatyti automobilių su nekokybiškai atliktu stiklų tamsinimu: plėvelė dažnai būna užklijuota nelygiai, matosi tarpai nuo stiklų iki automobilio durelių, atramų, yra oro burbulų. Toks vaizdas sukelia priešingą efektą ir automobilio išvaizdą daugiau gadina negu pagražina. Dažniausiai toks rezultatas būna stengiantis sutaupyti ir galvojant, kad langų tonavimas visai nesudėtinga veikla ir gali pavykti iš pirmo bandymo. Deja, daugeliu atvejų taip tik sugadinama plėvelė ir be reikalo sugaištamos kelios valandos, nes tik klijuojant atsiskleidžia visi niuansai, ir tik plėvelei galutinai prisitvirtinus matosi padarytos klaidos. Todėl, jei nesate su tuo susidūręs, nevertėtų pačiam eksperimentuoti.

Mūsų įmonė veiklą vykdo ir automobilių stiklų tonavimą plėvele atlieka beveik dešimtmetį, per tą laiką sukauptą patirtį panaudojame kiekvieną kartą atliekant individualius darbus. Savo veiklą nuolat plečiame, domimės naujausiomis medžiagomis ir technikomis, todėl dabar jau galime dirbti ne tik su automobilių stiklų tonavimu, bet ir gebame plėveles pritaikyti pastatams ar išskirtinio interjero kūrimui.