jūsų automobiliui

 • stiklų tonavimas plėvele

  stiklų tonavimas plėvele

  • Įspūdinga automobilio išvaizda
  • Vairavimo komfortas
  • Privatumo jausmas
  • Apsauga nuo vagių
  • Avarijos atveju saugo keleivius nuo stiklo šukių
  • Išorinė priekinio stiklo apsauga

  Tamsinti transporto priemonės stiklai automobiliui suteikia išskirtinumo, solidumo, prabangos. Be estetinės funkcijos, yra daug kitų praktiškų veiksnių, lemiančių vairuotojų norą tonuoti automobilių stiklus. Tai apsauga nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio akims ir odai, automobilio salono blukimo. Tačiau, tik kokybiška plėvelė, kurią naudoja profesionalūs meistrai, saugo nuo žalingų saulės spindulių. Paprasta plėvelė tik užtamsina, tačiau nesuteikia realios apsaugos. Langų tamsinimas padeda apsaugoti stiklus nuo įbrėžimų, dažnai tai ir prevencinė priemonė nuo plėšimo bei vagysčių, kadangi ilgapirščiams nekrenta į akis automobilyje esantys, atvirai matomi daiktai. Tamsinti stiklai puikus sprendimas norintiems išvengti pašalinių žvilgsnių, jog niekas nesužinotų, su kuo važiuojate, ar ką vežate automobilyje. Avarijos atveju keleiviai labiau apsaugomi nuo galimų stiklo sužalojimų, nes stiklas, sudužęs į mažus gabalėlius, lieka prie plėvelės.

  Dažnai patys gamintojai siūlo automobilius su jau užtamsintais stiklais, todėl nereikia manyti, kad tai trukdo vairavimui ar sunkina jo sąlygas. Jei automobilių salone išsirinkote norimą transporto priemonę, bet ši neužtamsintais stiklais, klientui pageidaujant, stiklų tonavimas naujam automobiliui gali būti atliekamas dar neišvykus iš parduotuvės. Skirtingam rezultatui pasiekti dabar galima rinktis įvairaus šiesos pralaidumo plėveles: pasirinkus iki 65 proc. šviesos pralaidumą užtikrinamas švarus vaizdas iš automobilio vidaus, todėl toks stiklų tamsinimas net naktį neįtakoja matomumo, 80 proc. tamsiu paros metu jau galima pajusti, tačiau toks tonavimas dar netrukdo. Įtakos vairavimui gali turėti 90 proc. ir daugiau užtamsinti stiklai. Tamsinant stiklus svarbu laikytis numatytų taisyklių, kad vėliau netektų pašalinti netinkamai užklijuotos plėvelės. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus galinį ir už vairuotojo pečių esančius galinius šoninius bei durelių stiklus galima tamsinti pagal poreikį, o priekinį ir priekinius šoninius bei durelių – gavus specialius leidimus.

  Kodėl verta kreiptis į stiklų tamsinimo profesionalus?

  Norint, jog stiklų tamsinimas padėtų sukurti išskirtinį, solidų automobilio stilių ir komfortą vairuojant, verta kreiptis į profesionalus, kurie naudoja pritaikytą įrangą, įrankius bei medžiagas. Svarbu pasirinkti kokybiškas, neblunkančias plėveles, kurios pasižymi atsparumu subraižymui. Plėvelė gali būti tonuojama išimant iš durelių stiklus arba juos paliekant durelėse. Žinoma, kartais darbus atlikti daug paprasčiau išėmus stiklus, tačiau nenorint kažkaip įtakoti ar pakenkti automobilio dalims, sistemoms, geriau langus tamsinti jų neišimant. Darbuotojui atliekant langų tamsinimą neišimant stiklų, automobilyje turi būti patiestos medžiagos, neleidžiančias supurvinti ar sugadinti automobilio salono vidaus. Profesionaliai atliktas langų tamsinimas suteikia galimybę iškart atidaryti, uždaryti langus. Norimą automobilio išvaizdą ir galutinį rezultatą padeda sukurti skirtingos plėvelių rūšys: plėvelę galima pasirinkti pagal spalvą, atspalvį, laidumą šviesai.

  Mieste galima pamatyti automobilių su nekokybiškai atliktu stiklų tamsinimu: plėvelė dažnai būna užklijuota nelygiai, matosi tarpai nuo stiklų iki automobilio durelių, atramų, yra oro burbulų. Toks vaizdas sukelia priešingą efektą ir automobilio išvaizdą daugiau gadina negu pagražina. Dažniausiai toks rezultatas būna stengiantis sutaupyti ir galvojant, kad langų tonavimas visai nesudėtinga veikla ir gali pavykti iš pirmo bandymo. Deja, daugeliu atvejų taip tik sugadinama plėvelė ir be reikalo sugaištamos kelios valandos, nes tik klijuojant atsiskleidžia visi niuansai, ir tik plėvelei galutinai prisitvirtinus matosi padarytos klaidos. Todėl, jei nesate su tuo susidūręs, nevertėtų pačiam eksperimentuoti.

  Mūsų įmonė veiklą vykdo ir automobilių stiklų tonavimą plėvele atlieka beveik dešimtmetį, per tą laiką sukauptą patirtį panaudojame kiekvieną kartą atliekant individualius darbus. Savo veiklą nuolat plečiame, domimės naujausiomis medžiagomis ir technikomis, todėl dabar jau galime dirbti ne tik su automobilių stiklų tonavimu, bet ir gebame plėveles pritaikyti pastatams ar išskirtinio interjero kūrimui.

 • žibintų tonavimas plėvelė

  žibintų tonavimas plėvelė

  • Priekinių ir galinių žibintų išskirtinė išvaizda ir apsauga

  tonuoti zibintai

 • vidaus ir išorės detalių apklijavimas plevele

  vidaus ir išorės detalių apklijavimas plevele

  • Panoraminio stogo imitacija
  • Individualus dizainas
  • Salono apdaila
  • Išorės spalvos keitimas
 • xenon žibintai automobiliams

  xenon žibintai automobiliams

  • Idealus matomumas naktį
  • Išskirtinė išvaizda
 • parkavimo sistemos ir jų montavimas

  parkavimo sistemos ir jų montavimas

  parkavimo sistemos "EBAT"
  parkavimo sistemos "Steelmate"
  Parkavimo sistemų dalys
  Komplektuojamos parkavimo sistemos

  Ebat-2
 • apsaugos sistemos ir jų montavimas

  apsaugos sistemos ir jų montavimas

  Apsaugos sistemas automobiliams galima užsakyti su montavimo darbais, kuriuos atliks mūsų specialistai.

  Mes galime pasiūlyti tiek paprastus, tiek Kasko draudimo lygius paruoštus sistemų komplektus. Bet kurią iš parduodamų sistemų galime sumontuoti.

  Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu, arba užpildykite užklausos formą, mes padėsime išsirinkti jums patį tinkiaumsią variantą.