Apie mus

Tik dėl jūsų esame geriausi

Apie mus

Kodėl pasirinkti mus?

Mes žinome, kad mūsų klientai tai yra raktas į sėkmę.triumfą.pergalę.

Stiklus tonuojame jau 20 metų , patirties sukaupeme labai daug ir klientui galime patarti kaip išspręsti problemą. Esame atlikę didelių projektų Švedijoje, Norvegijoje, Latvijoje. Klijuojame plėveles pramonei, ofisams, prekybos centrams, mokymo įstaigoms ir individualiems pastatams. Klijuojame plėveles dideliuose aukščiuose.
Pristatau mūsų atliekamas paslaugas.:
Pastatų stiklų tonavimas plėvele. Apsauginių plėvelių klijavimas. Tonuojame, tamsinančiomis plėvelėmis automobilių stiklus, apsauginėmis, nano keramikos, karštį atspindinčiomis išorinėmis plėvelėmis. Šilumą taupančios Soliarinės plėvelės klijavimas. Apklijuojame automobilius apsaugine skaidria plėvele kuri apsaugo dažus nuo subraižymo ar smulkių akmenukų. Automobilio vidaus ir išorės apklijavimas plėvelėmis, spalvos keitimas plėvele, "karbono", stiklinio stogo, krokodilo, gyvatės odos imitacija. Plėvelės baldų apklijavimui. Plėvelės sienų apklijavimui. Medžio, odos, metalo, akmens imitacijų plėvelės. Motociklų, vandens motociklų, katerių, motorolerių apklijavimas plėvele.
Prašome drąsiai kreiptis, skambinti ar rašyti ir aš su savo komanda padarysiu viską, kad įgyvendinti jūsų poreikius, svajones ar išspręsti problemą.